Tomson
tel: 730 806 438, e-mail: biurotomson@wp.pl
 

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie dezynsekcji mrówek na terenie całego miasta Warszawa.

Nasi specjaliści od zwalczania mrówek mają nie tylko odpowiednie doświadczenie, ale również są wyposażeni w skuteczne środki owadobójcze, które przynoszą znacznie lepsze efekty w porównaniu do preparatów zakupionych w sklepie, stosowanych na własną rękę.

Dezynsekcja mrówki to zadanie, które wymaga w pełni kompleksowego oraz fachowego podejścia i takie zapewniamy wszystkim naszym klientom. Tanio eliminujemy mrówki na terenie całego miasta Warszawa, ze szczególnym uwzględnieniem takich dzielnic, jak Bemowo, Bielany, Wola oraz Żoliborz.

Zwalczanie mrówek wykonujemy tanio, profesjonalnie i zgodnie z wcześniej ustalonym z klientem cennikiem.

Mrówki faraona – opis

Mrówki faraona pochodzą z Indii, skąd prawdopodobnie wraz z towarami na okręcie trafiły na kontynent afrykański, a następnie europejski. Wśród dorosłych form tych owadów, podobnie jak u innych mrówek, wyróżnia się robotnice, samice i samce. Szkodniki te mają kulisty, ciemny lub czarny odwłok.

Miejsca zamieszkiwane przez ludzi, zwłaszcza takie jak bloki, są idealnym terenem do rozwoju mrówek. Oferują im dogodne warunki, gdyż owady te uwielbiają suche, ciepłe mieszkania z dostępem do nieco bardziej wilgotnych miejsc, takich jak łazienka.

Mrówki można spotkać również w:

  • ogrodach,
  • skrzyniach na parapecie,
  • ścianach domu i altanek,
  • próchniejącym drewnie,
  • w balkonowych doniczkach.

Mrówki mogą stanowić problem nie tylko łazienkach czy kuchniach, ale także w magazynach, zakładach oraz wszędzie tam, gdzie produkuje bądź przetwarza się żywność. Owady te niosą ze sobą zagrożenie sanitarne oraz gospodarcze, dlatego należy zapobiegać ich pojawieniu się w obiektach, a także na zewnątrz.

Metody zwalczania mrówek

Do zwalczania mrówek stosujemy różnego rodzaju chemiczne środki owadobójcze:

  • pyliste,
  • płynne,
  • aerozole,
  • trutki pokarmowe, itp.

Środki pyliste i aerozolowe wykorzystujemy głównie do szybkiej dezynsekcji mrówek biegających, natomiast preparaty płynne doskonale nadają się do eliminowania owadów prowadzących ukryty tryb życia. Trutki pokarmowe wykazują powolne działanie owadobójcze i sprawdzają się wszędzie tam, gdzie wyżej wymienione sposoby nie odniosły rezultatu.

Oferujemy tanie zwalczanie mrówek na terenie Warszawy (Bemowa, Bielan, Woli, Żoliborza, itp.), ale na indywidualne życzenie klientów jesteśmy w stanie dojechać również do okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim. Dokładna wycena jest dokonywana indywidualnie – cennik zależy m.in. od wielkości pomieszczenia i stopnia zasiedlenia owadów.